Hakkımızda

 Firmamız,1995 yılından beri whey proteini,yumurta proteini,kazein-kazeinatlar,muhtelif sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri konusunda faaliyet gösteren ve konusunda dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır.Şimdiye kadar endüstriyel bazda piyasaya sunulan ürünlerimiz, artık piyasanın arzu ettiği tatlarda hazırlanıp paketlenerek Nutratech Nutrition® markası ile sporcularımızın tüketimine sunulmaya başlanmıştır.Bu sayede kaliteli ürünlerimiz üreticiden direkt tüketiciye en ekonomik şekilde ulaştırılmış olmaktadır.

Avrupa ve ABD’de yerleşik dünya devi firmalar tarafından ileri teknoloji ile üretilen hammaddelerimiz,T.C. Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ile ithal edilmekte ve  bakanlık izni ile ülkemiz pazar koşullarına hitap edecek şekilde tamamen hijyenik koşullarda üretilip paketlenmektedir.Bazı ürünlerimiz ise Avrupa Birliği’nde firmamız adına ürettirilip paketlenmektedir. Ürünlerimizin hiçbirisinde domuz yağı veya herhangi bir domuz katkısı bileşeni bulunmamaktadır.

Üretim tesisimiz,GMP (Good Manufacturing Practise-İyi Üretim Uygulamaları) ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.Ürünlerimizin hiçbirisinde domuz yağı veya herhangi bir domuz katkısı bileşeni bulunmamaktadır.

Hedefimiz, diğer sporcu gıdalarında ve sağlıklı yaşam ürünlerinde de yeni ürünler geliştirip   tüketicilerimizin hizmetine en uygun şartlarda sunabilmektir.